Strony

niedziela, 8 stycznia 2017

NOWY ROK. POWRÓT ?Właściwie to sami nie wiemy co takiego powinniśmy napisać po tak długiej nieobecności i to bardzo długiej... Pisanie to rzecz, która sprawia mnam ogromną przyjemność i wnosi radość do naszego życia i gdyby nie naprawdę wiele obowiązków w szkole i do tego wiele przykrych spraw w moim życiu prywatnym, których nazbierało się przez ten czas naszej nieobecności bylibyśmy w stanie umieszczać tutaj posty niemal każdego dnia. Wchodząc dzisiaj na bloga zauważyłam, że mamy już 6 obserwatorów być może nie jest to duża liczba, ale patrząc na to jak w krótkim czasie udało nam się dobić do takiej liczby obserwatorów jak i komentarzy w niedługim czasie to można powiedzieć taki mały sukces.

Razem z Mikołajem mamy naprawdę dużo pomysłów na posty, ale nie koniecznie mamy na to czas. Tak zdajemy sobie z tego sprawę, że decydując się na prowadzenie bloga powinniśmy również mieć czas na dodawanie postów w miarę regularnie jednak nie zawsze życie jest tak kolorowe aby to robić tak często. Jeśli mowa o nowym roku to i postanowieniach na nowy rok, jednym z nich jest właśnie regularne dodawanie postów jak i jeszcze lepsze i dokładniejsze dopracowanie ich. 


Zaczynają nowy rok mamy możliwość dać sobie wiele szans, rozpocząć kolejny rozdział naszego życia z czystą kartą na której będziemy mogli wyznaczyć sobie nowe cele i zmiany jakie chcemy wypracować w samych sobie. 
Jedną z najważniejszych rzeczy jest patrzenie na wszystko przez różowe okulary, nie przejmować się tym co dotychczas wywoływało stres, a i tak wychodziło na to że niepotrzebnie się tym przejmowaliśmy. Osobiście staram się w sobie wypracować ten drobiazg od dłuższego czasu i idzie mi to coraz lepiej i przede wszystkim daje mi to wiele radości, a wszystkie negatywne rzeczy idą w odstawkę. Chciałabym również mieć więcej pewności siebie i małymi krokami w tym roku spełniam to małe postanowienie, które mam nadzieję wiele zmieni w moim życiu.

Ja również mam nadzieję, że tak jak Julia zbiorę się w sobie i będę umieszczał więcej postów i oprócz pracy jakiej się nie dawno podjąłem i staram się spełniać w niej jak tylko potrafię mam również zamiar zabrać się za ćwiczenia, znacząco się opuściłem jeśli chodzi o dbanie o siebie, a jest to rzecz, którą kiedyś uwielbiałem robić i dzięki temu miałem wiele energii i więcej radości. Jednak czas wrócić do ćwiczeń i powrotu do dobrej formy bo to również jest niezmiernie ważne aby czuć się jak najlepiej w swoim ciele.

W poprzednim roku raz było gorzej, a raz lepiej co powinno być dla nas lekcją i motywacją na nowy rok dlatego mamy nadzieję, że mimo wszystko co się u nas dzieje nie poddamy się i spełnimy wszystkie nasze małe jak i te duże postanowienia.

Miłego dnia 

A jakie są Wasze postanowienia ?

2 komentarze:

 1. Życzę wam powodzenia w nowym roku!
  Ja osobiście nie mam żadnych postanowień :P
  -Mój blog-

  OdpowiedzUsuń
 2. ja nie mam jakiś większych postanowień, oprócz tego aby mniej czasu spędzać w social media

  /MAGSAILE/

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękujemy za komentarze, za każdy staramy się odwdzięczyć
♥ Dziękujemy również za obserwacje